הארכת הטבות המס
בישיבה האחרונה לשנת 2018 אישרה הכנסת את הצעתה של ועדת הכספים להארכה של הטבות המס הניתנות לישובי הגליל העליון. ההארכה הינה לחצי שנה עד לאחרי הבחירות הקרובות. ההטבות של עמיעד נשארות ללא שינוי. תושבים המעוניינים לקבל אישור תושבות לשנת 2019 לצורכי הטבת המס, יפנו למזכירות בשעות העבודה.
לקראת חג המשק, מוצאים שם לשכונה החדשה
עכשיו, שניתנו אישורי השיוך הראשונים בשכונה - נראה שאנחנו ממש לקראת תחילת הבניה והגיע הזמן להנחת אבן פינה. אז בואו להיות שותפים בבחירת שם מתאים לשכונה. טקס רשמי יתקיים בחג המשק ביום שבת 26.01.2019.
בנק הנתינה
הוא יוזמה של מנהלת הקהילה שמטרתה לקדם את ערך ההתנדבות והנתינה בקהילה. כל אחד מוזמן להציע במה הוא מוכן ויכול לתרום. ההרשמה במזכירות ואצל מנהלת הקהילה
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
מה חדש>פינת הגינון>
פארק פרפרים בעמיעד

לפני מספר חודשים ביקרנו בפארק אוטופיה שליד קיבוץ בחן. 
מלבד תצוגת סחלבים מרהיבה הובטח גם ביקור בגן פרפרים ובו מאות פרפרים מרהיבים..
נכנסנו לגן הבנוי כחממת רשת גדולה והכנו את המצלמה. לאכזבתנו הגן אמנם היה מרשים אבל פרפרים ראינו פחות מעשרה.

והנה בשבתות האחרונות נתקלנו בפרפרים מרהיבים דווקא כאן  בעמיעד.
יצאנו מוקדם בבוקר בשביל העולה לברכת המים שמעל האבוקדו. 
שדה החוביזות הענק הולך ונאכל על ידי הפרות שרובצות בו, אבל לצידי הדרך פורחים המון פרחים כחולים וביניהם מעופפים עשרות פרפרים.
מזג האויר הקריר כנראה מתאים להם והנוכחות שלנו הוציאה אותם מבין הקוצים.
עלינו עוד למעלה והלכנו במקביל לגדר של מחנה עמיעד.וגם שם כל צעד שלנו העלה עשרות פרפרים לבנים וכתומים שסובבו סביבנו במעוף מהפנט.
למחרת עברנו שם בשעת השקיעה ושוב פגשנו את להקות הפרפרים. לצערנו לא היתה אתנו מצלמה, אבל איתמר גולן שלח לנו כמה פרפרים שנתפסו במצלמתו בזמן האחרון.
תוכלו לראות אותם בקישור הבא.

למי שמתעניין בפרפרים בכלל, יכול לקרוא את הדף "כל מה שרצית לדעל על פרפרים ולא העזת לשאול" של מדרשת שדה בוקר. בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad