הארכת הטבות המס
בישיבה האחרונה לשנת 2018 אישרה הכנסת את הצעתה של ועדת הכספים להארכה של הטבות המס הניתנות לישובי הגליל העליון. ההארכה הינה לחצי שנה עד לאחרי הבחירות הקרובות. ההטבות של עמיעד נשארות ללא שינוי. תושבים המעוניינים לקבל אישור תושבות לשנת 2019 לצורכי הטבת המס, יפנו למזכירות בשעות העבודה.
לקראת חג המשק, מוצאים שם לשכונה החדשה
עכשיו, שניתנו אישורי השיוך הראשונים בשכונה - נראה שאנחנו ממש לקראת תחילת הבניה והגיע הזמן להנחת אבן פינה. אז בואו להיות שותפים בבחירת שם מתאים לשכונה. טקס רשמי יתקיים בחג המשק ביום שבת 26.01.2019.
בנק הנתינה
הוא יוזמה של מנהלת הקהילה שמטרתה לקדם את ערך ההתנדבות והנתינה בקהילה. כל אחד מוזמן להציע במה הוא מוכן ויכול לתרום. ההרשמה במזכירות ואצל מנהלת הקהילה
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
אצלנו בחצר>מרכז מיחזור>
הנחיות לריקון נכון של האשפה והפרדתה
בתקופה האחרונה  ישנה דרישה גוברת  מצד המועצה להקפיד על  הפרדת הפסולת  שאנו מייצרים, אנו  מעוניינים לבצע את הפרדת הפסולת, אבל ללא עזרתכם אין לנו סיכוי להצליח לכן, אפרט  מספר דוגמאות איך כל אחד מאיתנו יוכל  לעזור  ולתרום למאמץ הירוק , דוגמאות:
1. משאית המועצה אוספת פסולת אורגנית בלבד, כלומר מרוקנת את הפחים הירוקים בימים ראשון וחמישי.

2.אין להשאיר פסולת בתוך קרטונים ליד הפחים, הכוונה לניילונים,  קלקרים וסתם אשפה שחברים התעצלו לזרוק במקום המיועד, אגב גם קרטונים. החברים רשאים לזרוק בשתי נק' איסוף, מאחורי חדר האוכל ובצד האחורי של  החאניונית .

3.בקבוקי זכוכית ופלסטיק - יש נק' איסוף בצד האחורי של חדר האוכל . בין המטבח למרפאה.  מאמץ קטן מצדכם יעזור הרבה.

4. בגדים ונעליים בתוך שקיות פלסטיק ליד הפחים, למי זה מיועד?! אנא מכם, זה לא לעניין, ישנה מכולה בין הלולים הישנים ליד השער המערבי של המפעל עבור פסולת מסוגים שונים, ניתן לזרוק במכולה: פסולת בניין, בגדים, נעליים, רהיטים ישנים וכמעט כל חפץ שאין לכם רצון לשמור.

5.ליד המכולה בין הלולים ישנה מכולה ירוקה חדשה עבור פסולת פלסטיק, שולחנות וכסאות ( פלסטיק ), מיכלי פלסטיק גדולים, עציצי פלסטיק (ללא אדמה) וכל פריט אחר שהוא אינו בקבוק.

6. מסביב לגדר המערכת פזורות מכולות אשפת גזם, אלה כמובן מיועדות רק לפסולת גזם ללא שקית או קרטון איסוף הגזם. את המכולות מרוקנים באתר מחזור וייצור קומפוסט ולכן כל דבר שאינו גזם מאד מקשה על עבודה רציפה וכמו כן עושה נזקים למכשור.

7.עיתונים יש להשליך למיכלים המתאימים ליד הסעת תלמידים ובפינת המחזור, מאחורי המטבח.

8. מיכלי חלב מקרטון וטסי ביצים  ישמחו לקבל  ב"אצטרובלים".

 תודה על שיתוף הפעולה.  גלעד אנידג'ר

 


כך נפטרים מהאשפה ב...ברצלונה


בסינגפור


במקסיקו


ובבריטניה בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad