לחיילים ולהוריהם - יש כתובת חדשה ואיש קשר
אורי שמש מקיבוץ סאסא נבחר וכבר החל ממלא את תפקיד רכז הקשר עם ציבור החיילים מקיבוצי המועצה. מדובר על משרה חלקית, הניתנת במסגרת השירותים של מחלקת הצעירים באגף היישובים. התפקיד הוא להוות כתובת לפניות של חייל/ת או מתנדב/ת בשירות לאומי, וכן של בני משפחותיהם, בכל שאלה או נושא הקשורים לשירות ומצריכים התערבות או עזרה בסבך הביורוקרטיה הצבאית או האזרחית. אורי בעל ניסיון רב וקשרים עם לשכות הגיוס וגורמי צבא בכל הדרגים. מוזמנים להיעזר בו. נייד- 052-9214078
פסטיבל עמיעד 2018 בפתח
רשמו לפניכם את התאריך: יום שישי, 28.9.2018 (סוכות). השנה יתארחו אומנים ודוכנים מישובי הסביבה כולל כחל, קדרים, כפר הנשיא ועוד.אייל קולמן מארגן ומתאם מתנדבים.
הזמנה לשיחה פתוחה עם ח"כ מירב מיכאלי
בית טורקיז מזמין אתכם למפגש ושיח עם חברת הכנסת מירב מיכאלי. מירב תשוחח איתנו על שיוויון, שלום ופמיניזם, השיחה תתקיים בבית טורקיז ביום שלישי 21.8.2018, בשעה 20:00.
דף מידע יצא לאור ב 9.8.2018
עותק מעמידע נשלח לקשימת התפוצה וניתן להורדה מהאתר בחלק הפנימי לחברים לרשומים.
בריכת השחיה
החל מתחילת יולי הבריכה בתפוסה מלאה. לא תתאפשר כניסה יומית ו/או רכישת מנוי.
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
מה חדש>כתבות>
לכל ספסל יש סיפור

אמץ ספסל - דרך יפה להנצחה ולשמירה על הסביבה

בסנטרל פארק בניו יורק, כמו גם בפארקים אחרים ברחבי ארה"ב, פזורים ספסלים רבים המשמשים את מבקרי הפארק  ועליהם לוחיות מתכת המוצמדות למשענות.

במבט מקרוב אפשר לזהות שכל לוחית נושאת כמה שורות המתארות זיכרון או סיפור ("Life is better with a walk in the park. Enjoy!").
הלוחיות נקבעות על הספסלים כחלק מפרוייקט "אמץ ספסל" שיזמה מנהלת הסנטרל פארק ב1986, במטרה לממן את תחזוקת הספסלים וסביבתם.
כל אחד יכול לאמץ ספסל אחד מתוך כ9500 ספסלים הפזורים ברחבי הפארק ולבחור איזו הקדשה הוא רוצה לחרוט על הלוחית. המגבלה היא ארבע שורות שלא יכילו קללה או פרסום. יש תעריף לאימוץ שנתי ותעריף אחר לאימוץ תמידי (10,000$).

הספסלים בפארק משמשים למנוחה, לשתות קפה, לאכול כריך או לחכות לידיד, ועליהם מתועדים זכרונות של אנשים אהובים שהלכו לעולמם, חיות מחמד, סיפורי אהבה ואירועים מיוחדים כמו חתונות, לידות ופטירות. ספסלים רבים מוקדשים לזכר הנספים באסון מגדלי התאומים ואחד מהם אף הוקדש לכלבי הצלה שפעלו בזירת האסון. במהלך השנים אומצו אלפי ספסלים וכולם מספקים לעוברי אורח מקום לשבת, להנות ולזכור.

גם אצלנו,ברחבי עמיעד, פזורים כמה ספסלים לישיבה ומנוחה. חלקם נתרמו על ידי בני משפחה של חברים, לזכר ארוע או קרוב אהוב ולמרות השימוש הרב בהם כמקום ישיבה, עצוב לראות אותם מתפוררים ומוזנחים.

מה דעתכם שניזום תוכנית "אמץ ספסל" גם אצלנו בעמיעד? זוהי הזדמנות לחברי הקהילה לכבד את יקיריהם, להציב לוחית זכרון במקום חי ותוסס ולהקים קרן נאמנות שתוקדש לתחזוקת הספסלים לאורך שנים.

נרי

לצילומי לוחיות מעניינים, הכנסו לבלוג 
my-favorite-central-park-bench-plaques

 


 

 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad