הארכת הטבות המס
בישיבה האחרונה לשנת 2018 אישרה הכנסת את הצעתה של ועדת הכספים להארכה של הטבות המס הניתנות לישובי הגליל העליון. ההארכה הינה לחצי שנה עד לאחרי הבחירות הקרובות. ההטבות של עמיעד נשארות ללא שינוי. תושבים המעוניינים לקבל אישור תושבות לשנת 2019 לצורכי הטבת המס, יפנו למזכירות בשעות העבודה.
לקראת חג המשק, מוצאים שם לשכונה החדשה
עכשיו, שניתנו אישורי השיוך הראשונים בשכונה - נראה שאנחנו ממש לקראת תחילת הבניה והגיע הזמן להנחת אבן פינה. אז בואו להיות שותפים בבחירת שם מתאים לשכונה. טקס רשמי יתקיים בחג המשק ביום שבת 26.01.2019.
בנק הנתינה
הוא יוזמה של מנהלת הקהילה שמטרתה לקדם את ערך ההתנדבות והנתינה בקהילה. כל אחד מוזמן להציע במה הוא מוכן ויכול לתרום. ההרשמה במזכירות ואצל מנהלת הקהילה
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
מה חדש>כתבות>
גפני יין בכניסה לקיבוץ

 

שחר ריבר, מנהל מפגש היקב, סיים קורס מורי דרך ומשקיע חלק מזמנו בהדרכת קבוצות של מטיילים (הדריך את עובדי הקהילה שיצאו לטיול בעמק האלה וגם את טיול המשפחות של פסח). אנחנו ממליצים לכם לטייל איתו.

כדי לאפשר לשחר לצאת להדרכות וגם להשאיר את מפגש היקב פתוח כרגיל, נקרא לעזרה רן ריבר, אחיו של שחר. הוא עבר להתגורר בעמיעד ובכל ימות השבוע מפעיל את המפגש. 

רן הלבבי והנמרץ יזם פרוייקט של שיפור פני הכניסה לקיבוץ.
מסביב למפגש היקב ולאורך הכניסה לקיבוץ הציב חביות יין מעץ אותן קיבל מיקבים באיזור. בתוכן שתל גפנים ותיקות שנתנו לו במתנה כורמים גליליים. 


השתילים כבר מלבלבים ובסתיו אולי יקשטו את הכניסה לקיבוץ אשכולות של ענבי יין. 

צילמה נרי
 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad