עוברים ממערכת מקומי לקהילנט
בחודש הקרוב תעבור כל הפצת המידע הפנימית למערכת קהילנט. הודעות מזכירות, בטחון, תרבות, חינוך, רפואה ועוד. המערכת גם תאפשר לפרסם מידע רלוונטי לקהילה כגון טרמפים, בייביסיטר, חיפוש בעלי מקצוע ועוד. בשבוע הבא יקבל כל תושב קישור בסמס להתקנת המערכת על הטלפון הסלולארי שלו. בהמשך נתנתק ממערכת "מקומי". כל קבוצות הפרסום הקיימות יעברו למערכת החדשה (באחריות ירדנה ועדית). בהמשך תאפשר המערכת הצבעה דיגיטלית בקלפי. בהצלחה לכולנו.
אסיפת קיבוץ
תתקיים ביום א 26.5.19 במועדון. שעת התחלה 19:00. על הפרק: המשך פרוייקט פאנלים סולאריים. נוכחותכם חשובה.
שעות הקבלה של רופא קופת חולים
ד"ר סוהיל שינה את שעות הקבלה. רשמו לפניכם את השעות החדשות. יום ב' 10:00 - 08:00, יום ה' 18:00 - 14:00.
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
מה חדש>כתבות>
גפני יין בכניסה לקיבוץ

 

שחר ריבר, מנהל מפגש היקב, סיים קורס מורי דרך ומשקיע חלק מזמנו בהדרכת קבוצות של מטיילים (הדריך את עובדי הקהילה שיצאו לטיול בעמק האלה וגם את טיול המשפחות של פסח). אנחנו ממליצים לכם לטייל איתו.

כדי לאפשר לשחר לצאת להדרכות וגם להשאיר את מפגש היקב פתוח כרגיל, נקרא לעזרה רן ריבר, אחיו של שחר. הוא עבר להתגורר בעמיעד ובכל ימות השבוע מפעיל את המפגש. 

רן הלבבי והנמרץ יזם פרוייקט של שיפור פני הכניסה לקיבוץ.
מסביב למפגש היקב ולאורך הכניסה לקיבוץ הציב חביות יין מעץ אותן קיבל מיקבים באיזור. בתוכן שתל גפנים ותיקות שנתנו לו במתנה כורמים גליליים. 


השתילים כבר מלבלבים ובסתיו אולי יקשטו את הכניסה לקיבוץ אשכולות של ענבי יין. 

צילמה נרי
 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad