הארכת הטבות המס
בישיבה האחרונה לשנת 2018 אישרה הכנסת את הצעתה של ועדת הכספים להארכה של הטבות המס הניתנות לישובי הגליל העליון. ההארכה הינה לחצי שנה עד לאחרי הבחירות הקרובות. ההטבות של עמיעד נשארות ללא שינוי. תושבים המעוניינים לקבל אישור תושבות לשנת 2019 לצורכי הטבת המס, יפנו למזכירות בשעות העבודה.
לקראת חג המשק, מוצאים שם לשכונה החדשה
עכשיו, שניתנו אישורי השיוך הראשונים בשכונה - נראה שאנחנו ממש לקראת תחילת הבניה והגיע הזמן להנחת אבן פינה. אז בואו להיות שותפים בבחירת שם מתאים לשכונה. טקס רשמי יתקיים בחג המשק ביום שבת 26.01.2019.
בנק הנתינה
הוא יוזמה של מנהלת הקהילה שמטרתה לקדם את ערך ההתנדבות והנתינה בקהילה. כל אחד מוזמן להציע במה הוא מוכן ויכול לתרום. ההרשמה במזכירות ואצל מנהלת הקהילה
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
מה חדש>כתבות>
חבילות לחיילים

דור צעיר דואג לחיילים ב"צוק איתן" 

בניגוד למלחמת לבנון השנייה (2006), הפעם אנחנו לא בקו האש. אזעקות שומעים רק בטלויזיה והמקלטים שלנו נשארו , טפו טפו, סגורים. אבל אנחנו מזדהים מאוד עם תושבי עוטף עזה ולכל אחד מאיתנו יש מישהו יקר בדרום או במרכז.
יש קצת הרגשה של חידלון. אנחנו כל כך רחוקים ואיך נוכל לעזור?
בתקם ובמועצה התארגנו לאירוח קיבוצים מהדרום, אבל עד שזזנו כבר כולם הסתדרו במקומות אחרים.
בינתיים התחילו לדבר על מערכה קרקעית ולגייס בנים ובנות בצו 8 והחרדה גוברת.
בשבת אחר הצהריים חשבנו שחייבים לעשות משהו אחרת נשתגע מהדאגה וכך התארגנה לה ועדת "דור צעיר" שהוקמה לא מזמן והחליטה לחדש את משלוח החבילות לחיילים.

נפגשנו במוצאי שבת אצל אלון שדה על המרפסת. מייד נערכה רשימה של כל החיילים והמילואימניקים, הוצעו פריטים הכרחיים לחייל/ת בחזית, לתמר היה רעיון נפלא למתנה אישית (תחתוני בוקסר עם הקדשה של "דור צעיר אתך כל הדרך"), וילדי שקמה נודבו להכין ברכה צבעונית אישית. הכל תוכנן כמו מבצע צבאי מוצלח, ומסורת ישנה של חבילות לחיילים חידשה את ימיה.
יום אחר כך הסתובבו עשרות מיקסרים במטבחי החברות עם בצקים של עוגות ועוגיות, ניחוח אפיה עלה למרחוק וביום שני אחר הצהריים התייצבו כל האופים והאופות עם עוגיות לחיילים שנראו טעימות ומושקעות.
בעזרת מתנדבים נוספים הקמנו בבית טורקיז מערך אריזה מתוקתק. לכל חייל וחיילת הוכנה חבילה אישית ועד מהרה ניצבו בשורה 30 חבילות שחיכו בסבלנות לתחתוני הבוקסר שבוששו להגיע מתל אביב. הפחתנו ממתקים והוספנו גרביים, כי שמענו שהן דרושות והמתנו לתחתונים...

ביום שלישי הושלמה המלאכה והחבילות נמסרו להורי החיילים. חלקן נשלחו בדואר ואחרות מחכותללוחמים שיחזרו בשלום הביתה.
היה כיף להתגייס למשימה ולשמוע שהחבילות ריגשו את החיילים, תודה לכל מי שתרם למבצע ואנו מאחלים לכל חיילינו שיחזרו בשלום במהרה.
(צילומים מאריזת החבילות באלבום האתר).

וזה מה שכתבו לנו בפייסבוק:
"לכל צוות דור צעיר, לכל מי שעמל, אפה, קנה וסתם חשב.... היום קיבלתי את החבילה המהממת שעשו לכל החיילים בקיבוץ. אין דבר יותר מרגש מלפתוח ארגז בריח של עוגת מייפל, לראות עוגיות ביתיות וברכות מילדים שמכירים אותי בתור הבת של אמירה אבל בכל זאת חושבים עלי...
אז שוב פעם תודה לכולם, זה באמת מחמם את הלב ונותן מוטיבציה להמשיך כל אחד בתפקידו שלו. עזבו אתכם מלחמות ימין ושמאל, שיוך דירות בקיבוץ, קרקעות ונכסים....
 המחשבות והעשייה הזו היא שגורמת לך להרגיש חלק ממשפחת קיבוץ עמיעד.
אז שוב תודה לכוווולם.

גל כ.             

לכל העוסקות והעושים במלאכת בנית הקשר ומשלוח החבילות לחיילנו היקרים,
מבקש להודות בשמי, בשם זוגתי דפנה וכמובן בשם בני החייל, שניר, שהגיע לחופשה קצרצרה של שישבת.
התוכן של עוגיות "מעורבות" בתחתונים מודפסים וקרם ידיים היה מעולה!... ומעבר לכך,תשומת הלב שהושקעה והצורה בה נארזו הדברים, בליווי המכתבים והברכות החמות היו פשוט מעולים, ועל כך שוב תודה גדולה על היוזמה הברוכה.

איתמר ג.         

על כל חבילה רושמים את שם הנמען

מוסיפים עוגה ביתית, עוגיות אישיות ומכתב מקושט מילדי שקמה

לא שכחנו אף אחד? בדיקה נוספת

והנה החבילה מוכנה למשלוח


 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad