הארכת הטבות המס
בישיבה האחרונה לשנת 2018 אישרה הכנסת את הצעתה של ועדת הכספים להארכה של הטבות המס הניתנות לישובי הגליל העליון. ההארכה הינה לחצי שנה עד לאחרי הבחירות הקרובות. ההטבות של עמיעד נשארות ללא שינוי. תושבים המעוניינים לקבל אישור תושבות לשנת 2019 לצורכי הטבת המס, יפנו למזכירות בשעות העבודה.
לקראת חג המשק, מוצאים שם לשכונה החדשה
עכשיו, שניתנו אישורי השיוך הראשונים בשכונה - נראה שאנחנו ממש לקראת תחילת הבניה והגיע הזמן להנחת אבן פינה. אז בואו להיות שותפים בבחירת שם מתאים לשכונה. טקס רשמי יתקיים בחג המשק ביום שבת 26.01.2019.
בנק הנתינה
הוא יוזמה של מנהלת הקהילה שמטרתה לקדם את ערך ההתנדבות והנתינה בקהילה. כל אחד מוזמן להציע במה הוא מוכן ויכול לתרום. ההרשמה במזכירות ואצל מנהלת הקהילה
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
אצלנו בחצר>העוגות של עמיעד>
english cake של מרטי ראובן

עוגת פירות יבשים בנוסח אנגלי

תה מסורתי של אחרי הצהריים מוגש על מעמד צלחות שבו שלוש קומות: על צלחת אחת יונחו סקונס – מעין לחמניות מתוקות. בצלחת אחרת - כריכונים קטנים מלחם לבן או שחור ללא קרום הידועים בשמם "finger sandwiches" או "tea sandwiches" ובצלחת השלישית - עוגיות ועוגות, לרוב עוגות ספוג, עוגות פירות, עוגיות לימון, עוגיות חמאה ולפעמים גם טרייפל –.

מרטי ידועה בעמיעד בזכות הסקונס והטרייפל הטעימים שלה הפעם אנחנו מגישים לכם את המתכון שלה לעוגת פירות יבשים טעימה ולחה. ככל שתעמוד יותר זמן במקרר כך ישביח טעמה.
החומרים:
300 גרם קמח
240 גרם מרגרינה
120 גרם סוכר חום
120 גרם סוכר לבן
4 ביצים
1 כף ריבה
2 כפות שרי, רום, ג'ין או ברנדי
120 גרם צימוקים
100 גרם דובדבנים מסוכרים
100 גרם קליפות מסוכרות
60 גרם אגוזים
1 כפית קינמון
קליפה מגורדת ומיץ מלימון אחד
אופן ההכנה:
בוחשים את כל החומרים. מכניסים לשתי תבניות מאורכות 
אופים בתנור שחומם מראש בחום נמוך עד בינוני במשך שעה עד שעה ורבע.
ציפוי:
מערבבים 1 חלבון, 300 גרם אבקת סוכר, כפית מיץ לימון.
מורחים על העוגה בעודה חמה.

 

 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad