הארכת הטבות המס
בישיבה האחרונה לשנת 2018 אישרה הכנסת את הצעתה של ועדת הכספים להארכה של הטבות המס הניתנות לישובי הגליל העליון. ההארכה הינה לחצי שנה עד לאחרי הבחירות הקרובות. ההטבות של עמיעד נשארות ללא שינוי. תושבים המעוניינים לקבל אישור תושבות לשנת 2019 לצורכי הטבת המס, יפנו למזכירות בשעות העבודה.
לקראת חג המשק, מוצאים שם לשכונה החדשה
עכשיו, שניתנו אישורי השיוך הראשונים בשכונה - נראה שאנחנו ממש לקראת תחילת הבניה והגיע הזמן להנחת אבן פינה. אז בואו להיות שותפים בבחירת שם מתאים לשכונה. טקס רשמי יתקיים בחג המשק ביום שבת 26.01.2019.
בנק הנתינה
הוא יוזמה של מנהלת הקהילה שמטרתה לקדם את ערך ההתנדבות והנתינה בקהילה. כל אחד מוזמן להציע במה הוא מוכן ויכול לתרום. ההרשמה במזכירות ואצל מנהלת הקהילה
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
אצלנו בחצר>אני מבשל בריא>
שייק ירוק בריא

שייק ירוק (מתאים גם לתינוקות)

 

המיצים והשייקים הירוקים מעניקים תוספת משמעותית של ערכים תזונתיים ובהם הכלורופיל שמושג באמצעות העלים ירוקים. השייק הירוק מעולה גם לתינוקות שהתחילו לאכול פירות וירקות.
כיצד מכינים:

1. משתמשים רק בעלים ולא בגבעולים.
2. שמים בבלנדר חופן של עלים ירוקים ממה שיש בבית: חסה, קייל, סלרי, מנגולד ועוד.
3. על מנת להעניק לשייק טעם מתוק, ניתן להוסיף כל פרי שיש בבית: 1/2 תפוח, תמר ,בננה,  פפאיה. 
4. מוסיפים כוס מים וטוחנים.

כמה הערות: 
# כמות המרירות של השייק תלויה בכמות העלים הירוקים ששמים.
# יש המקפידים על שימשו בבלנדר איכותי שהלהבים שלו חודרים את דפנות התאים של הירק ומשחררים את מרכיבי המזון הזמינים לעיכול ולא הורסים את סיבי הירק.
קייל (Brassica oleracea) שייך למשפחת המצליבים, בה כלולים גם הכרוב, הכרובית והברוקולי.  הוא עשיר מאוד ברכיבים תזונתיים, התורמים לאיכויות הבריאותיות הרבות שלו.


 
 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad