עוברים ממערכת מקומי לקהילנט
בחודש הקרוב תעבור כל הפצת המידע הפנימית למערכת קהילנט. הודעות מזכירות, בטחון, תרבות, חינוך, רפואה ועוד. המערכת גם תאפשר לפרסם מידע רלוונטי לקהילה כגון טרמפים, בייביסיטר, חיפוש בעלי מקצוע ועוד. בשבוע הבא יקבל כל תושב קישור בסמס להתקנת המערכת על הטלפון הסלולארי שלו. בהמשך נתנתק ממערכת "מקומי". כל קבוצות הפרסום הקיימות יעברו למערכת החדשה (באחריות ירדנה ועדית). בהמשך תאפשר המערכת הצבעה דיגיטלית בקלפי. בהצלחה לכולנו.
אסיפת קיבוץ
תתקיים ביום א 26.5.19 במועדון. שעת התחלה 19:00. על הפרק: המשך פרוייקט פאנלים סולאריים. נוכחותכם חשובה.
שעות הקבלה של רופא קופת חולים
ד"ר סוהיל שינה את שעות הקבלה. רשמו לפניכם את השעות החדשות. יום ב' 10:00 - 08:00, יום ה' 18:00 - 14:00.
ימי עבודה קבועים של מנהלי הקהילה
אורי קינן, מנהל עסקי - ימים א,ג,ה משעה 00:08 עד סוף היום * עדית פלך מנהלת קהילה - ימים א.ג.ד משעה 00:08 עד סוף היום * אמנון סודרי, יו"ר הקיבוץ: יום א' משעה 00:08 עד סוף היום.
----------------------------------------
מתוך דפי המידע>
נא להכיר - משפחת בול

ראיון עם משפחת קייטי וג'ון בול

 

קייטי ובעלה, ג'ון, הגיעו אלינו בחודש שעבר. חשבתי שהם באו לביקור כפי שהיו רגילים להגיע בשנים האחרונות. אבל דווקא הפעם, הם באו לגור אצלנו.

קייטי בלום,אחותו של אדם, גדלה כאן מגיל שנתיים  ולאחר שירות הצבאי עבדה בקייטנת שקמה ואז נסעה לחול. שם היא עבדה כמנהלת של סניף של חברה שסיפק שיחות טלפונים זולים. יונתן, עבד בחברה הראשית כמנהל פרויקטים וכך נפגשו .

ג'ון, בן לאבא אנגלי ואימא אינדונזית גדל בזמביה, שם אביו עבד כמהנדס האחראי על המטוס הפרטי של הנשיא! בגלל המלחמה בין רודזיה וזמביה, משפחתו עברו למלאווי. בגיל 18, עבר ג'ון לאנגליה ללימודי מהנדס וכך הצטרף לאחים שלו שכבר גרו שם. יותר מאוחר ההורים גם עברו לגור באנגליה.

לאחר לידת הבת הבכורה, שני, קייטי עבדה מהבית וספקה אחרוכת הצהרים לחברת ספרים שניהל ישי גסטר שנים רבות. הם הצליחו להקים בית ורמת חיים נוחים באנגליה. אז מה בכל זאת גרם להם לעבור להנה?

קייטי טוענת שהיא תמיד ידעה שבאיזה שהוא שלב היא תחזור להנה. היא שמרה על קשר עם החברים שלה ומרגישה בבית כאן. יונתן רצה שילדיו, (בינתיים הצטרפה ילדה נוספת, בת שנה בקרוב) יגדלו במקום שנותן להםהרבה יותר חופש ואפשרות לבלות בחוץ מאשר באנגליה. שני כבר נמצאת בגן אורן והיא מאושרת, ווכבר התחילה לדבר עברית..

ג'ון לומד באולפן בלהבות הבשן. הוא לא מצליח לקבל סטאטוס של עולה חדש למרות שהרוסים שאינם יהודים כן נחשבים כעולים וכך הם נהנים מאולפן חינם ומהטבות אחרות. לכן,יונתן משלם עבור הלימודים אך מקבל עזרה חלקית בהסעות.

איפה יגורו כאשר אין אף דירה פנויה? כעת הם מסתדרים בבית של וויקטור. וויקטור חוזר בעוד שבוע והם מאמינים שהם יסתדרו ביחד בינתיים. קייטי כבר מכניסה את ירדן לבית התינוקות וברגע שהיא מרגישה שאפשר להשאיר אותה יותר שעות, היא תעבוד בבית הילדים. כאשר ג'ון יסיים את האולפן, וימצא עבודה, הם מקווים שאחד הבתים בעמיעד יתפנה.

שניהם אופטימיים שעם קצת סבלנות , הכול יסתדר ואני בטוחה שהם יצליחו!

 בניית אתריםבניית אתרים 


חזרה לדף הבית | קיבוץ עמיעד | דואר נע גליל עליון 1 |  מיקוד 12335
| טלפון 04-6909888  | פקס. 04-6909866 |  Kibbutz Amiad